Pánské náramkové hodinky Seiko Prospex SUN059P1 s kinetickým pohonem, funkcí GMT a kompasovou lunetou jsou vhodným doplňkem pro cestovatele, uplatní se však také při sportu, ve volném čase, ale i každodenním použití.

Pouzdro hodinek je vyrobeno z oceli, řemínek hodinek je kombinací černé kůže a textilu modré barvy. Dobře čitelný ciferník modré barvy s výraznými indexy chrání sklíčko Hardlex. Robustní pouzdro hodinek má soudkovitý tvar a je typické použitím dobře ovladatelné otočné lunety, v tomto případě kompasové. Z funkcí hodinek nabízí model Seiko SUN059P1 ukazatel data a ručičku GMT pro zobrazení druhého světového času, ukazatel rezervy chodu - zjistitelná po stisknutí tlačítka na pozici 2. hodiny. Model má quartzový kinetický strojek - energie získaná otáčením rotoru je přeměněna na energii elektrickou jíž je dobíjen akumulátor. Rezerva chodu je 6 měsíců.

Díky svému průměru 46 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje luminiscence aplikovaná na indexy a ručky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, je tak možné s nimi plavat, či šnorchlovat.

Hodinky
Typ hodinek Pánské
Styl sportovní
Skladem ano
Záruka 3 roky
Sklo Hardlex-speciálně tvrzené
Pouzdro Ocel
Pásek textil/kůže
Vodotesnost 100M
Pohon Kynetický- samonátah pohybemruky nabíjí baterii, rezerva chodu 1/2 roku, přesnost quartzových hodinek
Funkce duální čas,datum,ukazatel stavu nabití,indikace slabé baterie
Průměr 46

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Seiko SUN059P1

  • Výrobce: SEIKO
  • Kód výrobku: Seiko SUN059P1
  • Dostupnost: 1
  • 10 890 Kč

  • Cena bez DPH: 9 000 Kč